فهرست

حفاظ و نرده دیواری

حفاظ و نرده از موارد مهم برای تامین امنیت ساختمان شما میباشد، و همانطور که میدانید امنیت ساختمان از مواردی است که تامین آن از مهم ترین  و اساسی ترین رکن هست که  هرچقدر برای آن هزینه کنید ارزش آن را دارد.
حفاظ ها مانند سربازانی فولادین و وظیفه شناس بر دیوار ساختمان شما وظیفه حفاظت و تامین امنیت شمارا به خوبی انجام میدهند.
هرچه تراکم شاخه های حفاظ بالاتر باشد و ارتفاع آن بیشتر باشد امنیت بالاتری را برای شما تامین میکنند. برای مثال اگر شما ساکن مرکز شهر هستید میتوانید از حفاظ های نرده ای با تراکم کمتر استفاده کنید که هزینه بسیار پایین تری را دارند. اما اگر ساکن خاج از شهر هستید و برای تامین امنیت ویلای خود در نظر دارید از حفاظ استفاده کنید ما پیشنهاد میکنیم یکی از چهارگونه حفاظ های شاخه گوزنی را انتخاب کنید . 

فهرست مطالب

حفاظ دیواری

حفاظ دیواری مناسب برای استفاده در ساختمان های مسکونی و ویلا

حفاظ دیواری

جهت مشاهده بیشتر کلیک کنید
کلیک کنید

حفاظ محوطه سازی

مناسب ترین نوع حفاظ برای استفاده در باغ و زمین های کشاورزی

حفاظ محوطه سازی

جهت مشاهده بیشتر کلیک کنید
کلیک کنید

نرده راه پله

نرده های راه پله برای راه پله های داغ و بیرون ساختمان

نرده راه پله

جهت مشاهده بیشتر کلیک کنید
کلیک کنید

کیافلز تولید کننده انواع حفاظ و نرده

حفاظ شاخ گوزنی

 در این
حفاظ شاخ گوزنی از جمله حفاظ های ساختمانی میباشد که چندین سال است به جهت امنیت جانی و یا مالی افراد برای ساختمان های مسکونی، باغ ها و یا حتی ادارات استفاده میشود.
حفاظ های ساختمانی از چندین نوع شاخ گوزنی ، نیزار، بوته ای  لیلیوم تشکیل میشوند.
این نوع حفاظ ها انتخاب بسیار مناسبی برای دیوارهای کوتاه و یا مکان هاییست که حفاظت از آنان بسیار مهم و حائض اهمیت است چرا که بالا رفتن از دیوار آن ساختمان به هر صورتی برای فرد غیر ممکن بوده و خسارت جانی زیادی را به همراه دارد.

حفاظ سرنیزه دار

 
حفاظ نیزه ای ساده از قدیمی ترین مدل های حفاظ بوده که با با ترکمی میانگین ۱۴ عدد در هر متر مربع در سایز های مختلف قابل سفارش میباشد

حفاظ نرده ای آبشاری

این حفاظ مانند حفاظ نیزه ای ساده میباشد با این تفاوت که از هر دو طرف با عرض ۵۰ سانت خم شده  تا مانع از بالا رفتن فرد از ارتفاع دیوار شود

حفاظ بوته ای

 

 مدل بوته ای (بوته خاری) یکی از مدل های حفاظ شاخ گوزنی میباشد که با تراکم بیشتر به شکل بوته خار طراحی شده. این حفاظ ها امنیت بالایی را برای ساختمان شما تامین میکنند.

حفاظ گل لیلیوم

حفاظ لیلیوم زیباترین مدل حفاظ روی دیوار است که تا به حال طراحی و ساخته شده است. این حفاظ به دلیل پوشش کاملی که روی دیوار ایجاد میکند عنوان ایمن ترین حفاظ را هم از آن خود کرده است این نوع حفاظ در دو رنگ طراحی میشوند و دقیقا شبیه یک گل لیلیوم میباشد