گروه صنعتی
افشارکیا
فهرست

درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت از هزاران نوع درب موجود در بازار میباشد که مصارف گوناگون و متفاوتی دارد و یه منظور های متفاوت در مکان هایی مانند حیاط ، درب ورودی ، درب انباری ، درب ورودی ، درب باغ  استفاده میشود.
 

فهرست مطالب

کیافلز تولید کننده انواع درب ضدسرقت

درب ضد سرقت 

یکی از مشکلات همیشگی طرفداران درب های ضد سرقت جنس چوبی آنان میباشد که به دلیل چوبی بودن آن ها در محیط هایی که آب هوای مرطوب و بارانی دارند و یا آفتاب شدیدی دارند به سرعت از بین میروند.

بیشترین نوع درب های ضد سرقت از نوع MDF میباشند که روکش چوبی دارند و برای محیط های داخلی ساختمان مناسب میباشند و انتخاب خوبی  برای محیط های بیرونی مانند درب ورودی خانه و ساختمان نمیباشند.

ما در کیافلز درب های آهنی ضد سرقت را فراهم آوردیم تا مشکل استفاده از درب های ضد سرقت در مکان های باز را حل کنیم

شما با سفارش درب های ضد سرقت آهنی در سایز نفر رو و یا درب پارکینگی میتوانید امنیت را در کنار زیبایی برای ساختمان هایی که در شرایط جغرافیایی مرطوب و یا افتابی شدید هستند  فراهم آورید

درب های فلزی ضد سرقت در چند  نوع رنگ  در بازار موجود است که الکترواستاتیک  بهترین نوع رنگ  برای این نوع درب ها میباشد. چرا که در حال حاضر تنها نوع رنگی مقاوم در برابر تابش شدید خورشید این نوع رنگ میباشد.

قفل درب ضد سرقت 

از مهم ترین رکن های درب های ضد سرقت بعد از نوع و جنس آن که باعث دوام و ماندگاری درب میشود قفل آن میباشد که باعث ایمنی و اطمینان خاطر شماست.

اگر قفل درب ضد سرقت سست و بدون ایمنی باشد با درب های معمولی هیچ تفاوتی نداشته و علل هیچ فایده ای ندارد

بهترین نوع قفل های درب ضد سرقت مربوط به کشور ترکیه بوده که ما در درب های فلزی ضد سرقت مجموعه کیافلز از بهترین برند این کشور استفاده میکند.

باز کردن این نوع قفل ها از نوع 6 زبانه بدون کلید بسیار کار سخت و زمان بری میباشد . اما در نوع 12 زبانه علنن غیر ممکن بوده و امکان پذیر نیست مگر این که از آتشنشان های  محترم  درخواست کمک  کنید.

انواع درب های ضد سرقت