فهرست
https://kiafelez.com/upvc-window/

پنجره های دوجداره upvc

برای مشاهده و آگاهی از پنجره های upvc کلیک کنید

چهارچوب فلزی و فریم


در صنعت ساختمان، چهارچوب فلزی و چوبی در بخش های مختلف کاربرد های فراوانی دارد ازجمله استفاده در تمامی درب های ساختمانی، چهارچوب و فریم فلزی برای پنجره ها و … که در شکل ها و اندازه های مختلف بنا به درخواست مشتری تولید و عرضه میگردد.

چهارچوب ها انواع مختلفی دارند که به دو دسته فلزی و چوبی تقسیم بندی میشوند. در ادامه با این چهارچوب ها و ویژگی هایشان آشنا می شویم.

فهرست مطالب
چهارچوب چهارچوب ساده چهارچوب فلزی قیمت چهارچوب مدل چهارچوب چهارچوب فلزی فرانسوی چهارچوب فرانسوی چهار چوب فرانسوی قیمت چهارچوب فرانسوی انواع چهارچوب فرانسوی چهارچوب خمی کیافلز چهارچوب کیافلز
چهارچوب

⭐ کیافلز ⭐

مجموعه صنعتی کیافلز یکی از بزرگترین و بهترین مجموعه های تولید چهارچوب های مختلف است که چهارچوب را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید و عرضه میکند

شماره تماس : ۰۹۱۲۹۳۳۵۵۶۰

چهـارچوب چوبی

چهارچوب های چوبی به دلیل ظاهر شکیل و زیبایی که دارند بیشتر در دکوراسیون داخلی  و طراحی محیط هایی شبیه به تالار و یا سالن های مجلل استفاده میشود.
در چهارچوب های چوبی دو عدد تیرک عمودی در دو طرف قاب و دو تیرک افقی در  کف و سر قاب وجود دارند که در آستانه درب قرار میگیرند.
چهارچوب های چوبی در طرح های جدید از قطعات MDF توسط استادکار ماهر نصب میشود و از ظرافت خاصی برخوردارند.
نکته مهم در چهارچوب های چوبی چفت شدن تیرکها به یکدیگر و استحکام آن هاست.

نکته :

قبل از شروع و معرفی انواع فریم و چهار چوب فلزی، خریدار باید اطلاع داشته باشد که متریال مصرفی در چهار چوب و فریم نوعی آماده و خم کاری شده از ورق است که در برخی از کارخانه های تولید کننده پروفیل تولید انبوه میشود. در بین تولید کنندگان چهار چوب های فلزی کارخانه جهان پروفیل پارس باکیفیت ترین و بهترین نوع پروفیل چهارچوب فرانسوی و چهار چوب مکزیکی را تولید میکند. چهار گوش بودن زوایای چهار چوب و استفاده از ورق های با کیفیت فولاد مبارکه از مهمترین ویژگی این تولید کننده  چهار چوب فلزی محسوب میشود. چهار چوب های فلزی درب چوبی جا از  کلاف درب پارکینگ  است.

 پهنای چهار چوب فلزی را با توجه به ضخامت دیوار مشخص میکنند، چهار چوب فلزی کف ۱۲ برای دیوار هایی است که تمام شده تیغه دیوار با احتساب گچکاری و سنگ کمتر از ۱۲ سانت باشد.

 ⭐ چهارچوب های تولیدی گروه صنعتی کیافلز به کف ۱۲ محدود نشده و ما در تمامی ابعاد و متناسب با درخواست شما عزیزان چهارچوب با کف ۱۲ تا ۲۰ را تولید میکنیم ⭐

چهارچوب فلزی چهارچوب مکزیکی قیمت چهارچوب مکزیکی فرق چهارچوب فرق انواع چهارچوب چهارچوب فلزی مکزیکی انواع چهارچوب فلزی انواع چهارچوب چهارچوب چهارچوب کیافلز کیافلز چهارچوب مکزیکی کف 12 چهارچوب مکزیکی کف 14 چهارچوب کف 12 چهارچوب کف 14 چهارچوب عمده چهارچوب ارزان چهارچوب اماده چهارچوب اتاقی چهارچوب تهران چهارچوب اصفهان چهارچوب شیراز چهارچوب فلزی اتاق چهارچوب ففلزی اتاقی
قیمت چهارچوب - چهارچوب فلزی - کیافلز
چهارچوب مکزیکی

چهـارچوب فلزی

باید بدانیم که چهارچوب فلزی به خاطر دوام و ماندگاری بالایی که دارد در بازار بسیار گسترده شده است. این نوع چهار چوبها  قابلیت طرح و رنگ پذیری خیلی خوبی دارند. به همین جهت در مدل ها و رنگهای مختلف قابل سفارشی سازی میباشد.


چهارچوب های فلزی به دسته های مختلفی تقسیم بندی میشوند:


🔶 چهارچوب فلزی اتاقی، چهارچوب فلزی درب، چهارچوب ساده (مدرن) 🔶

🔶 چهارچوب فرانسوی، چهارچوب مکزیکی، چهارچوب سفارشی 🔶

انتخاب چهارچوب فلزی مناسب

هنگام خرید یک چهـارچوب فلزی خوب باید به چندین مورد  توجه کافی را داشته باشید:

  • جنس چهارچوب مناسب فضا و محل انتخابی شما باشد.
  • جوشکاری دقیق چهارچوب مهمترین عامل در انتخاب چهارچوب فلزی به شمار میرود چرا که باعث دوام و ماندگاری بیشتر میشود.
  • رنگ کوره ای به دلیل تداوم بالاتر نبست به باقی روش ها یکی از معیار های مهم در نحوه رنگ آمیزی است.
  • به این موضوع دقت کنید که چهارچوب انتخابی شما دارای جای قفل باشد تا هنگام نصب مجبور به برش جای قفل نباشید.
  • قیمت چهارچوب های فلزی براساس وزن آنها متغیر است، انتخاب چهارچوب های سبک هزینه های پروژه و همچنین هزینه طراحی و مصالح را کاهش میدهد.
  • چهارچوب های خریداری شده باید با ضخامت دیوار و محیط های جایگذاری سازگاری داشته باشد.
  • برای یک معماری قوی بهتره چهارچوب انتخابی شما دارای تطبیق پذیری با طیف وسیعی از درب ها باشد.

این نوع چهارچوب های فلزی ساده به صورت لولایی ساخته میشودند و امکان تخریب این نوع چهارچوب ها در ساختمان ها خیلی پایین است اساس و پایه نصب درب در خانه و ساختمان چهارچوب است که امروزه استفاده از چهارچوب فلزی متداول تر شده و علت آن نیز تداوم و ماندگاری بیشتری است که چهارچوب فلزی دارا می باشد همچینن خاصیت طرح و رنگ پذیری چهار چوب فلزی یکی دیگر از دلایل موفقیت چهار چوب فلزی به شمار می رود. 

برای دیدن مطالب بیشتر

✅ کلیک کنید ✅

این نوع برای درب‌های ورودی و درب‌های اتاق خواب و سرویس مناسب و کاربرد بسیاری دارد. از مزایای این چهارچوب‌ می‌توان به دوام و ماندگاری بالا، رنگ‌پذیری و قیمت پایین آن اشاره کرد.

برای دیدن مطالب بیشتر 

✅ کلیک کنید ✅

ــــ

چهارچوب مکزیکی یا قاشقی در سایز های مختلف تولید و ارائه میشوند. این چهارچوب ها به دلیل قابلیت خمکاری در ساختمان ها برای فرم پنجره های pvc قابل تفکیک است. چهارچوب های مکزیکی در صنعت و ساخت چهارچوب های ضد سرقت کاربرد دارد.  

برای دیدن مطالب بیشتر 

✅ کلیک کنید ✅

این نوع چهارچوب های سفارشی بیشتر در دیوارهای پیش ساخته استفاده شده و در ابعاد و اندازه دلخواه شماو مطابق با استاندارهای جهان با بهترین کیفیت ساخته و تولید میشود.

برای دیدن مطالب بیشتر 

✅ کلیک کنید ✅

چهارچوب فلزی کیافلز چهارچوب فلزی کیافلز چهارچوب قیمت چهارچوب مکزیکی

⭐ کیافلز ⭐

مجموعه صنعتی کیافلز یکی از بزرگترین و بهترین مجموعه های تولید چهارچوب های مختلف است که چهارچوب را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید و عرضه میکند

شماره تماس : ۰۹۱۲۹۳۳۵۵۶۰

چهارچوب فرانسوی

چهارچوب های فرانسوی برای درب های ورودی و درب اتاق خواب ها مناسب است و کاربرد زیادی دارد. از مزایای این درب ها میتوان به دوام و ماندگاری، رنگ پذیری و قیمت پایین آن اشاره کرد. از نظر وزن و استقامت هم کیفیت خوبی دارند و به رنگ پودری الکترواستاتیک با پایه رزین اپوکسی پلی استر با تنوع رنگی بالا پوشانده میشوند تا در برابر رطوبت، آسیب دیدگی و پوسیدگی مقاوم باشند. با توجه به اینکه سطح این چهارچوب ها چرب است حتما با استفاده از تینر چربی زدایی کرده و یک لایه ضد زنگ روی سطح آن بزنید. قیمت این نوع چهارچوب اختلاف زیادی با یکدیگر ندارند بهتر است هنگام خرید چهارچوب های ضخیم تر را انتخاب کنید.

چهارچوب فرانسوی چهارچوب پیش ساخته
چهارچوب مکزیکی

چهـارچوب مکزیکی

چهارچوب های مکزیکی با سایز و اندازه دلخواه مشتری در قسمت خمکاری ورق قابل تولید هستند. از این چهارچوب های برای قاب پنجره های فلزی و همچنین پنجره های PVC و حتی چهارچوب درب پارکینگ هم میتوان استفاده کرد.

چهارچوب سفارشی

همان طور که از اسم این چهارچوب پیداست، چهارچوب ها به سایز و مدل دلخواه شما ساخته و تولید میشوند. این چهارچوب ها بیشتر در ساختمان های با سلیقه ی بالا و شخصی سازی شده مورد استفاده قرار میگیرند.

انواع چهارچوب فلزی- قیمت چهارچوب فلزی - چهارچوب فلزی

⭐برای مشاهده قیمت انواع چهارچوب کلیک کنید ⭐

برای آگاهی از نحوه ثبت سفارش و خریدن انواع چهارچوب مناسب برای ساختمانتان با ما تماس بگیرید 

شماره تماس : 09129335560 

قیمت چهارچوب - چهارچوب فلزی - کیافلز

تفاوت چهارچوب های آماده و سفارشی :

چهار چوب های فلزی آماده در بازار وجود دارند که با توجه به مشخص بودن عرض درب های ورودی اتاق و سرویس ها به صورت سری کاری تولید میکنند. قطعا این نوع محصول هم معایب و محاسن دارد. تنها حسن استفاده از چهار چوب فلزی آماده صرفه جویی در وقت است. معایب چهار چوب های فلزی آماده به مراتب بیشتر از محاسن آن است.

عدم رعایت استاندارد های معمول به دلیل سری کاری، استفاده از مواد اولیه ارزان و کم کیفیت به دلیل امکان فروش به اقشار مختلف و تاب داشتن چهار چوب به دلیل دپو در انبار از شاخص ترین معایب چهار چوب های فلزی آماده هستند. مجموعه کیافلز با توجه به نیاز بازار انواع چهار چوب فلزی را در کمترین زمان ممکن با توجه به کیفیت تحویل خریداران میدهد.

چهارچوب‌های مورد استفاده در ساختمان ها

برخی از خدمات کیافلز

  • تولید و پخش انواع چهـارچوب فلزی اتاقی و سرویس با سایز و مدل دلخواه شما
  • تولید و پخش انواع چهـارچوب چوبی اتاقی و سرویس با مدل های مختلف
  • انواع چهارچوب فلزی: فرانسوی، مکزیکی، ساده و …

⭐ کیافلز ⭐

مجموعه صنعتی کیافلز یکی از بزرگترین و بهترین مجموعه های تولید چهارچوب های مختلف است که چهارچوب را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید و عرضه میکند

شماره تماس : ۰۹۱۲۹۳۳۵۵۶۰

 

چهار-چوب چهارچوب عمده ارسال چهارچوب چهارچوب فلزی قیمت چهارچوب فلزی چهارچوب کیافلز چهارچوب فلزی انواع چهارچوب فلزی چهارچوب ارزان قیمت چهارچوب فرانسوی قیمت چهارچوب مکزیکی چهارچوب خمی قیمت چهارچوب ساده چهارچوب کیافلز چهارچوب فلزی فرانسوی کیافلز انواع چهارچوب تولید چهارچوب عمده چهارچوب اتاقی قیمت چهارچوب اتاق
قیمت چهارچوب

چهارچوب ساده ( مدرن )

چهارچوب فلزی ساده اصطلاحی برای چهارچوبهای با سطح صاف وهموار میباشد. این چهارچوبها برعکس قاب فرانسوی و مکزیکی که دارای انحناهای مختلفی در جهات مختلف میباشند دارای کمترین انحنا و به صورت سطحی مسطح و کاملا صاف طراحی و تولید میشوند. به جز زیبایی و سادگی از این سطح صاف فلزی جهت سهولت برای کاور کردن توسط چوب استفاده میشود. به اینصورت که بعداز اتمام کارهای ساختمانی و رنگ آمیزی و در زمان نصب درهای چوبی بر روی بدنه فلزی چهارچوب کاوری از جنس چوب قرار میگیرد که باعث زیبایی درب و چهارچوب میشود.

 

چهارچوب ساده،چهارچوب فلزی،چهارچوب فلزی

قیمت چهارچوب ساده و ابعاد چهارچوب ساده

قیمت چهارچوب ساده با ابعاد 220*70 :

قیمت چهارچوب ساده با ابعاد 220*75 :

قیمت چهارچوب ساده با ابعاد 220*90 :

قیمت چهارچوب ساده با ابعاد 220*1.00 :

قیمت چهارچوب ساده با ابعاد 220*1.10 :

 

رنگ آمیزی و ضد زنگ تمامی چهارچوب ها با توجه به درخواست مشتری انجام میگردد 

قیمت چهارچوب فلزی

قیمت چهارچوب فرانسوی - چهارچوب فرانسوی - چهارچوب چهارچوب فرانسوی چهارچوب فلزی قیمت چهارچوب چهارجوب انواع چهارچوب کیافلز چهارچوب کیافلز چهارچوب اتاقی چهارچوب اتاق خواب پروفیل چهارچوب پروفیل چهارچوب فرانسوی چهارچوب فرانسوی چهارچوب خمی

چهارچوب فرانسوی

به طور معمول استاندارد چهارچوب فلزی فرانسوی 20 تا 25 میلی‌متر است. وزن درب چوبی و نوع لولا تاثیر بسیار زیادی در انتخاب چهار چوب فلزی خواهد گذاشت.

چهارچوب فلزی فرانسوی مورد استفاده برای درب‌های ضد سرقت از نوع فلزی به قطر ۲ میلی‌متر با رنگ کوره ای و رنگ الکترواستاتیک و کاملا مقاوم در سه طرح چهارچوب ساده، چهار چوب فلزی فرانسوی و چهار چوب مکزیکی به صورت تخت با روکش MDF طراحی و تولید می‌شوند. این چهارچوب‌ها با توجه به بودجه شما در دو قطر متفاوت ( ۱۴ سانتی‌متر) برای چهارچوب درب‌های داخلی و ( ۱۸ سانتی‌متر) برای درب‌های ضد سرقت تولید می‌گردد.

طول و عرض چهارچوب‌های ضد سرقت و چهارچوب های داخلی اتاق و سرویس در ۳ اندازه (۱۱۰-۱۱۵-۱۲۰) طول و ارتفاع ثابت ۲۲۰ سانتی‌متر و برای چهارچوب‌های تخت و ضدسرقت تمام MDF فقط با اندازه ۱۲۰*۲۲۰ سانتی‌متر و برای درب‌های داخلی در ابعاد۱۰۰*۲۱۰ سانتی‌متر تولید می‌شود.

سایز درب‌های ۱/۵ در ابعاد ۱۵۰*۲۲۰ و چهارچوب درب‌های دولنگه در ابعاد ۲۲۰*۲۲۰ سانتی‌متر طراحی و تولید می‌گردد. ضمنا برای سفارشات خاص ابعادی به جز موارد ذکر شده بالا قابل بررسی و تولید می‌باشد.

اندازه و ابعاد استاندارد چهارچوب فلزی فرانسوی برای اتاق خواب سایز 85 تا 95 سانتی‌متر است و برای سرویس از اندازه 70 تا 80 سانتی‌متر استفاده می‌شود

قیمت چهارچوب  فرانسوی و ابعاد چهارچوب فرانسوی

قیمت چهارچوب فرانسوی با ابعاد 220*70 :

قیمت چهارچوب فرانسوی با ابعاد 220*75 :

قیمت چهارچوب فرانسوی با ابعاد 220*90 :

قیمت چهارچوب فرانسوی با ابعاد 220*1.00 :

قیمت چهارچوب فرانسوی با ابعاد 220*1.10 :قیمت چهارچوب فرانسوی ، چهارچوب فرانسوی،چهارچوب ساده، ،کیافلز

چهارچوب مکزیکی

چهارچوب مکزیکی یا پروفیل مکزیکی یکی از انواع پرکاربرد چهارچوب فلزی است و با عنوان‌های چهارچوب قاشقی و چهارچوب نگینی نیز شناخته می‌شوند. این چهارچوب در انواع و ضخامت‌های مختلف تولید می‌گردد و عمده کاربرد آن در چهارچوب درها، به‌ویژه درب‌های ضد سرقت می‌باشد.

چهارچوب مکزیکی به طور گسترده در صنعت ساختمان سازی و با هدف نصب درب ورودی و پنجره مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر آن، در ساخت درب‌های ضد سرقت نیز کاربری دارد. اکثر قاب‌های پنجره فلزی، چهارچوب‌های درب چوبی و پنجره‌های PVC بر اساس پروفیل مکزیکی تولید و ساخته می‌شوند.

تفاوت چهارچوب مکزیکی و چهارچوب فرانسوی

همان‌طور که اشاره شد، چهارچوب فرانسوی نیز از انواع چهارچوب فلزی به حساب می‌آید. اگرچه این دو پروفیل از لحاظ شکل ظاهر با هم‌دیگر کاملا متفاوت هستند؛ گاها با یک‌دیگر اشتباه گرفته می‌شود. علاوه بر شکل ظاهر، وزن، ضخامت، عرض و ارتفاع خم این مقاطع نیز متفاوت می‌باشد.چهارچوب مکزیکی، به علت آن‌که نسبت به پروفیل فرانسوی خم بیش‌تری دارد، وزن هر شاخه آن نیز چیزی در حدود 15 درصد بیش‌تر است

چهارچوب در اندازه و ضخامت‌های مختلف، تولید می‌شوند. چهارچوب مکزیکی از این قاعده مستثنی نیست. ضخامت ورق اولیه، فاکتوری مهم و تعیین کننده برای وزن چهارچوب و در نهایت قیمت آن است. به طور کلی هزینه مواد اولیه، ضخامت چهارچوب، کارخانه تولید کننده و غیره، بر قیمت چهارچوب مکزیکی اثرگذار خواهند بود

قیمت چهارچوب مکزیکی و ابعاد چهارچوب مکزیکی

قیمت چهارچوب مکزیکی با ابعاد 220*70 :

قیمت چهارچوب مکزیکی با ابعاد 220*75 :

قیمت چهارچوب مکزیکی با ابعاد 220*90 :

قیمت چهارچوب مکزیکی با ابعاد 220*1.00 : 

قیمت چهارچوب مکزیکی با ابعاد 220*1.10 :قیمت چهارچوب مکزیکی چهارچوب مکزیکی ،چهارچوب ساده، چهارچوب مکزیکی،کیافلز

چهارچوب عمده

گروه صنعتی کیافلز یکی از بزرگترین تولیدگان چهارچوب های فلزی 

تولید انواع چهارچوب های آماده و مورد مصرف برای انبوه سازان را انجام میدهد 

اگر تمایل به همکاری و ثبت سفارش چه به صورت خرد و چه به صورت عمده را داشتید میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید 

شماره تماس : 09129335560

چهارچوب عمده - قیمت چهارچوب عمده - چهار چوب فرانسویچهارچوب عمده - قیمت چهارچوب عمده - چهارچوب فرانسوی
چهارچوب فرانسوی 
چهارچوب اتهران 
چهارچوب 
چهارچوب فراننسوی 
چهارچوب فرانسوی تهران 
تولید کننده چخارچوب 
چهارچوب عمده 
چهارچوب فلزی عمده
 قیمت چهارچوب فلزی 
انواع چهارچوب فلزی 
فرق چهارچوب 
فرق چهارچوب مکزیکی و فرانسوی 
فرق چهارچوب فرانسوی و مکزیکی 
چهارچوب کیافلزی 
کیافلز

تولیدکنندگان چهارچوب فلزی

امروزه تولید کننده های بزرگ و مطرحی در ایران مشغول فعالیت هستند در بخش ها و اصناف مختلف در گروه تولیدی درب و پنجره قطعا یکی از این شرکت های مطرح گروه صنعتی کیافلز است. 

شایان به ذکر است تولید کنندگان زیادی در سراسر کشور مشغول به فغالیت هستند که متاسفانه ضوابط و استاندارد های لازم برای تولید چهارچوب فلزی را رعایت نمیکنند 

این استاندارد ها شامل موارد زیر است که در مجموعه ما تمامی این استاندارد ها به نحوه احسنت رعایت میشود 

1.استفاده از پروفیل مرغوب و بدون موج 

2.گوشه ها به صورت فارسی بر شده (45 درجه) که باعث ایجاد سطحی یکنواخت میشود و عدم استفاده از گوشه های زبانه شده که موجب غیر هم سطح شدن جای اتصال میگردد 

3.جوشکاری تمامی مقاطع اتصال یافته به صورت پیوسته (جوشکاری پشت چهارچوب)

4.چهارچوب درب که جای قفل پانچ شده و پشت آن بوسیله یک قطعه فلزی مخصوص پرس شده بسته می شود تا از ورود هرگونه مصالح ساختمانی به جلوی زبانه و قفل جلوگیری کند.

5.چهارچوب درب که جای لولا پانچ شده که پشت آن بوسیله یک قطعه به نام پشت لولا بسته شده است و سوراخ های قلاویز شده دارد و لولا بر روی آن بسته می شود.

ما در گروه صنعتی کیافلز تمامی محصولات مورد نیاز برای بخش ساختمان را تولید کرده و این محصولات با بهترین متریال و بالاترین کیفیت تولید میشود و به سراسر ایران ارسال میشود .

در این بخش رضایت شما مشتریان ارجمند و حمایت شما باعث پیشرفت و دلگرمی روز افزون ماست .

کیافلز تولید کننده انواع چهارچوب و فریم