گروه صنعتی
افشارکیا

درب فلزی انباری

درب فلزی انباری؛ غیر قابل نفوذ است و تا حد امکان از سرقت جلوگیری می‌کند. بهتر است در کنار درب فلزی برای انباری از قفل‌های محکم و ایمن استفاده کنید. کلید قفل انباری را به هیچ‌وجه در دسترس سایر همسایگان قرار نده.

فهرست مطالب

در قدیم برای انباری از یک درب آهنی و محکم به منظور حفظ امنیت وسایل‌های درون انباری استفاده می‌شد. این درب آهنی صرفاً جهت ایمنی خانه و ساختمان استفاده می‌شد و زیبایی و شیک بودن آن اهمیتی برای مالکین ساختمان نداشت. اما امروزه زیبایی و شیک بودن درب انباری، درب ساختمان و درب پارکینگ نقش بسیار مهم و پر رنگی در ساخت و ساز دارد. درب انباری را می‌توانید هماهنگ با درب ساختمان و پارکینگ یک رنگ و یک شکل سفارش دهید و همچنین با تعویض درب‌های انباری قدیمی و فرسوده خود به مدل‌های مقاوم و زیبا امنیت بیشتری را برقرار سازید.

درب انباری یکی از درب‌های مهم ساختمان است. در ساختمان‌های آپارتمانی، انباری‌ها معمولاً در طبقه پایین و در کنار پارکینگ قرار دارند. طرح و رنگ درب انباری تمام آپارتمان‌ها در یک ساختمان با یکدیگر یکسان است. از آنجا که در انباری، وسایل اضافی منزل، اجناس قدیمی و گاهاً عتیقه نگهداری می‌شود، درب انباری علاوه بر زیبایی باید از امنیت بسیار بالایی برخوردار باشد. درب‌های انباری انواع مختلفی دارند.

درب انباری
درب انباری

گاهی اوقات سارقین تنها برای سرقت از انباری‌های آپارتمان وارد یک ساختمان می‌شوند. با انتخاب یک درب محکم و فلزی برای درب انباری با بالا بردن امنیت آن سارقین را غافلگیر کنید. درب فلزی از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. این درب‌ها با مقاومت بالایی که در برابر ضربه و تغییرات آب و هوا دارند برای سالیان طولانی قابل استفاده هستند. درب فلزی انباری؛ غیر قابل نفوذ است و تا حد امکان از سرقت جلوگیری می‌کند. بهتر است در کنار درب فلزی برای انباری از قفل‌های محکم و ایمن استفاده کنید و کلید انباری را به هیچ‌وجه در دسترس سایر همسایگان قرار ندهید.

درب انباری در قالب نمونه‌ها و طرح‌های مختلفی وجود دارد و می‌توانید با توجه به اعمال سلیقه خودتان و البته پس از مشورت‌های لازم با متخصصین انتخاب نمایید. از جمله این مدل‌ها می‌توان به صورت لولایی، تک لنگه، دو لنگه، ریلی و غیره اشاره کرد که هر یک از این مدل‌ها را می‌توان در قالب طراحی‌های خاص مربوط به خود ساخت، بنابراین در بازار شاهد تنوع درب‌های انباری هستیم که هر یک از افراد می‌توانند مدل انتخابی خویش را سفارش داده تا درب انباری منزل مسکونی خود را شیک‌تر و مستحکم‌تر و ایمن‌تر از قبل سازد تا آرامش در زندگی به  طور کامل حاکم گردد.

درب انباری دولته، بهترین انتخاب برای انباری‌های بزرگ

نکته مثبت در انتخاب درب دولته برای انباری جا به جایی آسان وسیله‌های بزرگ و جاگیر است. اگر وسیله بزرگ و جاگیری دارید بهتر است از درب دولته برای انباری خود استفاده کنید تا برای بردن و خارج کردن آن به داخل انباری دچار مشکل نشوید. درب دولته فلزی برای انباری علاوه بر ایمنی بالا، نقش بسیار مهمی در زیبایی ساختمان دارد.

درب ریلی انباری، انتخابی مناسب برای انباری‌های کوچک

در انباری‌های کوچک یکی از مشکلات اصلی باز و بسته کردن درب هنگام شلوغی انباری و نبود فضا است. درب ریلی بهترین انتخاب برای انباری‌های کوچک است. این درب‌ها کمترین فضا را اشغال می‌کنند و باعث می‌شوند تا حد امکان از تمامی فضای انباری به خوبی استفاده شود. درب‌های ریلی شاید از مقاومت کمتری در برابر ضربه به نسبت درب‌های تمام فلز برخوردار باشند. اما با خرید چند قفل محکم و ایمن با استفاده از درب ریلی انباری به راحتی می‌توانید امنیت انباری خود را بالا ببرید.

درب ریلی گریل‌دار، ساده ترین نوع درب انباری

درب‌های گریل‌دار نوعی دیگر از درب‌های انباری هستند. درب گریل‌دار یا درب ورق زد اغلب برای درب باغ مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگرچه سفارش و ساخت درب گریل‌دار بسیار آسان و کم دردسر است اما از امنیت کمی نسبت به باقی مدل‌های درب انباری برخوردار است. اگر از درب گریل‌دار برای انباری استفاده می‌کنید حتماً از قفل و کلید محکم و ایمن برای حفاظت از انباری استفاده کنید.

درب انباری شیشه‌ای، مناسب برای انباری‌های داخل ساختمان

استفاده از درب انباری شیشه‌ای به هیچ عنوان برای انباری‌هایی که در طبقه پایین ساختمان و یا طبقه بالا قرار دارند توصیه نمی‌شود. اگر در داخل ساختمان در گوشه‌ای از خانه انباری کوچکی دارید می‌توانید از درب شیشه‌ای برای آن استفاده کنید. درب‌های شیشه‌ای با طرح‌های متفاوت زیبایی و طراحی منحصر به فردی دارند اما ایمنی آنها بسیار ضعیف است. درب‌های شیشه‌ای در انباری‌های خارج از ساختمان حتی اگر با قفل‌های بزرگ محکم شوند نیز به راحتی و در چند ثانیه راه را برای سارقین باز می‌کنند و به هیچ وجه مورد تأیید مجموعه رویال فورژ نمی‌باشد.

درب فلزی بهترین انتخاب برای درب انباری است. این درب نقش بسیار مهمی در حفظ امنیت و زیبایی ساختمان دارد. انتخاب یک درب فلزی محکم و ایمن خیال شما را بابت امنیت ساختمان راحت می‌کند.

اهمیت نصب درب انباری بهینه

با توجه به اینکه در قسمت پارکینگ آپارتمان‌ها و یا حیاط خانه‌های مسکونی واقع می‌گردد، به یکی از راه‌های نفوذ سارقین تبدیل شده است تا به راحتی خود را با استفاده از ترفندهای مختلف وارد ساختمان یا منازل مسکونی شخصی کند و پس از پشت سر گذاشتن از این نوع درب وارد آن شده و هر آنچه در آن موجود است را به راحتی به یغما ببرند. به همین منظور و به جهت امنیت بیشتر امروزه تولیدکنندگان سازه‌های آهنی بر آن شده اند تا با استفاده از درب بهینه و بسیار مستحکم تمامی راه‌های نفوذ سارقین را بسته و امکان خم شدن تا از میان برداشتن این درب‌ها برای هر کسی مهیا نباشد. درب انباری در گذشته‌های نه چندان دور به شکل کاملاً ساده و بدون هیچگونه مقاومتی ساخته می‌شدند که به راحتی هر سارقی می‌توانست این درب انباری را کنار زده و خود را وارد انباری ساختمان‌ها کند. اما با توجه به اینکه امروزه افراد ساکن در ساختمان‌ها به جهت کوچک‌تر شدن واحدهای مسکونی به اجبار برخی از وسایل خود را در انباری‌های موجود در پارکینگ خانه خود می‌گذارند، بنابراین باید اقدامات بهینه‌تر و تصمیمات بهتری در خصوص انتخاب درب انباری اتخاذ گردد تا به این منظور وسایل گران قیمت موجود در انباری‌ها را برای آنان محفوظ بدارد. مجموعه رویال فورژ در همین راستا با توجه به نیاز طیف وسیعی از مردم به درب‌های انباری بسیار مستحکم روز به روز بر پایه طراحی‌های جدید ساخت درب انباری در دنیا پیش می‌رود تا از این طریق بتواند خدمات بهینه‌تری را به مشتریان خود ارائه دهد.

 
 

قیمت گذاری درب انباری

قیمت درب زیر زمین نسبت به سایر درب‌های ساختمان طبیعتاً بسیار ناچیز است. در عین حال فاکتورهایی هستند که در قیمت نهایی تأثیر مستقیمی خواهد داشت. باتوجه به اینکه درب انباری از آهن ساخته می‌شود باید در نظر داشت درصورتیکه وزن بیشتری از آهن مورد استفاده قرار گیرد، سبب افزایش قیمت آن می‌گردد. از دیگر عواملی که در قیمت گذاری درب انباری تأثیرگذار می‌باشد عبارتند از: مدل و طرح انتخابی، ابعاد و اندازه‌، مواد اولیه و قفل و یراق می‌باشد که هر یک از آنان موجب افزایش قیمت درب انباری می‌گردد که باید هنگام سفارش و پیش از خرید درب توجه خاصی مبذول داشت، و بودجه نه چندان زیاد را برای خرید یک درب انباری ایمن و مستحکم و در عین حال بسیار شیک در قالب مدل‌های متنوع و به روز کنار گذاشت. تولیدکنندگان مختلف رو به طراحی‌ها و مدل‌های مختلفی آورده‌اند تا بر این اساس هر فردی با توجه به سلیقه شخصی از میان مدل‌ها و طراحی‌های مختلف درب مورد پسند خود را انتخاب کرده و یا حتی طرح مورد دلخواه را طراحی کنید تا سفارش ساخت را به گروه صنعتی رویال فورژ بسپارید.