فهرست

درب فلزی

در گذشته درب به عنوان گذرگاه استفاده می شده ولی امروزه درب های فلزی یکی از ویژگی و رکن اصلی ساختمان ها محسوب میشوند. در قدیم بیشتر از درب های چوبی استفاده شده اما امروزه بدلیل ماندگاری و دوام بیشتر از جنس های مختلفی مثل درب های آهنی، فولادی، آلمینیوم و… در بازار دیده میشود.

درب فلزی یکی از صدها نوع درب هایی است که میتوان در ساختمان استفاده کرد.
در اینجا میخواهیم باهم درباره ی  انواع درب ها بحث کنیم

فهرست مطالب

ویژگی های درب فلزی

  • ساخت به صورت تک لنگه،دو لنگه
  • طراحی درب ها با طرح و لوگو دلخواه شما
  • ساخت در اندازه و سایز درخواستی شما
  • قابل اتوماتیک شدن درب ها
  • رنگ آمیزی به صورت الکترواستاتیک مناسب با سلیقه شما
  • دارای استقامت و دوام بالا

درب مدرن

* درب های مدرن تلفیقی از درب های معمولی و فرفورژه هستند. در طراحی و ساخت این درب ها باید دقت لازم را داشته باشید چون نامنظم بودن در جوشکاری باعث از بین رفتن زیبایی کار میشود.

درب فلزی مدرن

درب های مدرن تلفیقی از درب های معمولی و فرفورژه هستند. در طراحی و ساخت این درب ها باید دقت لازم را داشته باشید چون نامنظم بودن در جوشکاری باعث از بین رفتن زیبایی کار میشود.
مشاهده بیشتر

درب پارکینگ

این نوع درب در ظاهر نمای خارجی ساختمان تاثیرگذار می باشد و برای زیبا و مدرن شدن ساختمان توجه به این موضوع حیاتی می باشد.

درب فلزی پارکینگ

درب پارکینگ فلزی در ظاهر نمای خارجی ساختمان تاثیرگذار می باشد و برای زیبا و مدرن شدن ساختمان توجه به این موضوع حیاتی می باشد.
مشاهده بیشتر

درب فرفورژه

* این مدل درب های فرفورژه به دلیل استفاده از متریال مناسب و داشتن قابلیت انعطاف پذیری این قابلیت را به ما میدهد که درب هایی با تنوع بالا داشته باشیم.

درب فلزی فرفورژه

درب های فرفورژه به دلیل استفاده از متریال مناسب و داشتن قابلیت انعطاف پذیری این قابلیت را به ما میدهد که درب هایی با تنوع بالا داشته باشیم.
مشاهده بیشتر

درب نفر رو

در نفر رو یکی از اصلی ترین و مهمترین بخش هر خانه است که امنیت منزل محسوب میشود و میتوان به شخصیت افراد ساکن در آن پی برد.

درب نفر رو

درب نفر رو یکی از اصلی ترین و مهمترین بخش هر خانه است که امنیت منزل محسوب میشود و میتوان به شخصیت افراد ساکن در آن پی برد.
مشاهده بیشتر

درب CNC

درب CNC یا درب لیزری از درب های فلزی محسوب میشود که با تلکنولوژی برش لیزری تولید میشود. از مزایای این درب ها میتوان به مقرون به صرفه بودن و داشتن امنیت بالا اشاره کرد. این درب ها به دلیل قیمت مناسب بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

درب فلزی CNC

درب CNC یا درب لیزری از درب های فلزی محسوب میشود که با تلکنولوژی برش لیزری تولید میشود. از مزایای این درب ها میتوان به مقرون به صرفه بودن و داشتن امنیت بالا اشاره کرد. این درب ها به دلیل قیمت مناسب بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
مشاهده بیشتر

درب انباری

در انباری؛ غیر قابل نفوذ است و تا حد امکان از سرقت جلوگیری می‌کند. بهتر است در کنار درب انباری برای انباری از قفل‌های محکم و ایمن استفاده کنید.

درب انباری

درب فلزی انباری؛ غیر قابل نفوذ است و تا حد امکان از سرقت جلوگیری می‌کند. بهتر است در کنار درب فلزی برای انباری از قفل‌های محکم و ایمن استفاده کنید.
کلیک کنید

مجموعه کیافلز

در مجموعه گروه صنعتی افشارکیا کلیه درب های فلزی اعم از درب  پارکینگ (مدرن ،کلاسیک) درب ویلا و باغ، درب  آپارتمان، درب حیاط (شمالی و جنوبی) در طرح و ابعاد متنوع از  قابلیت سفارش سازی برخودار است و تمامی سفارشات طبق نیاز و سلیقه خریدار عزیز انجام میپذیرد.
و همچنین علاوه بر طرح های موجود، با طراحی مهندسین مجموعه هرگونه طرح انتزاعی و با گرافیک مورد نظر مشتری قابل ساخت و اجرا می باشد. ابعاد و رنگ بندی درب های طبق سلیقه مشتری انجام می پذیرد.

درب توامان یا درب تو درب

مدلی از درب های فلزی که معمولا برای درب های پارکینگی اجرا میشود

در این حالت بر ساختمان به گونه ای است که امکان اجرای درب نفر رو در کنار درب پارکینگ وجود نندارد و لازم است درب نفر رو در داخل درب پارکینگ ایجاد شود 

مشاهده نمونه های درب توامان 

انواع مدل درب پارکینگ

انواع درب مدل درب نفر رو

انواع مدل درب انباری