درب فلزی کیا فلز

درب فلزی _کیافلز

درمجموعه گروه صنعتی افشارکیا کلیه درب های فلزی ائم از درب  پارکینگ (مدرن،کلاسیک)درب ویلاو باغ،درب  اپارتمان،درب حیاط(شمالی و جنوبی)در طرح و ابعاد متنوع از  قابلیت سفارش سازی برخودار است وتمامی سفارشات طبق نیاز وسلیقه خریدار عزیز انجام میپذیرد.

و همچنین علاوه بر طرح های موجود،با طراحی مهندسین مجموعه هرگونه طرح نتزاعی و گرافیکی موردنظر مشتری قابل ساخت و اجرا می باشد.ابعاد و رنگ بندی درب های طبق سلیقه مشتری انجام می پذیرد.

درب ورودی فلزی منزل و درب حیاط پارکینگ

برای کارفرمایان و عموم مردم از گذشته تا به امروز از اهمیت والایی برخوردار بوده است. به طور کلی ، درب  حیاط ، محل ورود و خروج به منزل است ، بنابراین اولین دیزاینی که توجه هر بیننده ای را در کوچه و خیابان به خودش معطوف می کند معمولا درب ورودی  منزل و یا درب  حیاط پارکینگ است. در این بخش قصد داریم  ایدهای شیک و جذاب در خصوص طراحی درب  حیاط منزل و پارکینگ خدمت شما همراهان گرامی  معرفی کنیم. مدل های انتخابی تماما قابلیت اجرا و ساخت دارند و می توانید اجرای این قبیل از درب های ساختمانی را به اهالی فن “درب ساز” بسپارید

– مدل درب حیاط یا پارکینگ چطور باشه ؟

دو نکته مهم در انتخاب مدل درب حیاط و پاکینگ قابل ذکر است : ۱- درب پارکینگ و حیاط را بر اساس سبک نمای ساختمان انتخاب کنید. برای مثال برای نمای مدرن ، درب مدرن و برای نمای کلاسیک ، درب کلاسیک انتخاب کنید . ۲- امنیت درب   را جزء ملاک های طراحی و خرید قرآر دهید .

– استاندارد طول و عرض درب  حیاط و پارکینگ چقدر است ؟

در بسیاری از موارد درب حیاط و پارکینگ دارای یک کاربری مشترک هستند . بنابراین عرض مفید درب ورودی در پارکینگ های بزرگ حداقل ۶ متر و در پارکینگ های متوسط و کوچک حداقل ۳ متر می باشد . ارتفاع درب نیز حداقل ۲۱۰ سانتی متر است .

– رنگ  حیاط رو چی بزنم ؟!

قبل از هرگونه رنگ آمیزی درب حیاط به ترکیب “رنگ نمای ساختمان” خود توجه کنید و در نهایت رنگی را انتخاب کنید که با نمای ساختمان شما ، همخوانی داشته باشد . استفاده بیش از ۲ رنگ در رنگ آمیزی درب ، پیشنهاد نمی شود . همچنین بهترین فصل برای رنگ آمیزی درب  ، فصل تابستان و یا روزهایی است که هوا ، گرم و بدون گرد و خاک است!

درب های پرفروش کیافلز

درب های مدل پارکینگی

درب های مدل فرفورژه

درب های مدل cnc
درب های مدل نفررو

دیدگاهتان را بنویسید