اینجا کلیک کنید
اینجا کلیک کنید
اینجا کلیک کنید
عنوان اسلاید
اینجا کلیک کنید

استعلام قیمت پنجره دوجداره upvc

گروه صنعتی افشارکیا با ارائه توضیحاتی کامل، به بررسی محاسبه قیمت انواع پنجره دو جداره با ابعاد مختلف پرداخته و همچنین نحوه محاسبه قیمت پنجره دو جداره و عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پنجره دو جداره را برای شما مشتریان عزیز شرح داده است . امیدواریم این اطلاعات برای شما مفید واقع گردد.


یراق آلات پنجره های دوجداره UPVC

یکی از خدمات گروه صنعتی افشارکیا دپو کامل و فروش انواع یراق آلات پنجره دوجداره UPVC با مارک endow و مارک ACCADO به شرکت های تولید کننده درب و پنجره دوجداره UPVC می باشد. تحویل به روز برای دانلود لیست قیمت یراق آلات upvc روی لینک های زیر کلیک نمایید.

انواع بازشو

بازشوهای ساده با کاربرد آسان , از مهمترین تجهیزات ساختمان هستند که در هنگام طراحی باید در نظر گرفته شود. درب و پنجره های گروه صنعتی افشارکیا دارای طیف وسیعی از بازشوها هستند که قابلیت و کارآیی بالایی را دارند. چگونگی باز شدن درب و پنجره : به موقعیت , اجزای ساختمان و احتیاجات مصرف کننده بستگی دارد که برای انواع ساختمان ها متفاوت می باشد.

توری پلیسه

بهترین راه برای تهویه طبیعی و ایجاد جریان هوا در خانه، باز گذاشتن در و پنجره ها در ساعاتی از روز است، اما با توجه به اینکه ورود حشرات موذی (مانند مگس و پشه) به محل سکونت و کار علاوه بر ایجاد اختلال در بهداشت محیط، سبب سلب آسایش ساکنین می شود، نصب توری بر روی در و پنجره ها مناسب ترین گزینه برای ایجاد آسایش ساکنین بوده و کمک قابل توجهی به عبور آزاد جریان هوا می نماید.

گروه صنعتی افشارکیا (کیافلز)

تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم ترمال بریک به صورت تمام کارخانه ای

امروزه با توجه به آلودگی و سرمای هوای ابرشهرها کارشناسان انرژی به این نتیجه رسیده اند که ۴۰ درصد اتلاف انرژی ساختمانها از طریق درب و پنجره ها می باشد . یکی از مهمترین راههای جلوگیری از این اتلاف انرژی استفاده از درب و پنجره های UPVC با شیشه های دو جداره می باشد،بطوریکه در حال حاضر ۷۰ درصد ساختمانهای اروپا از این نوع درب و پنجره بهره می برند.

 

 

درب و پنجره های تولیدی گروه صنعتی افشارکیا نیز با توجه به این اصل از بهترین پروفیلهای موجود وینتک تحت لیسانس آدوپن آلمان و ویستابست تحت لیسانس رال آلمان و پلاسپن محصول جدید وینتک و دیوار تولید و عرضه می گردد.برای جلوگیری از ورود آلودگی و ذرات گرد و غبار بهتر است از پنجره های upvc استفاده شود تا سلامت شما و خانواده تان تضمین شود. با خرید از گروه صنعتی افشارکیا در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

طراحی و مشاوره

جهت طراحی و مشاوره رایگان از طریق زیر با ما در ارتباط باشید

پنجره های دوجداره
مراحل ساخت پنجره دوجداره

مراحل تولید درب و پنجره دوجداره

یکی از موارد تاثیرگذار در کیفیت درب و پنجره دوجداره فرایند تولید این محصول می باشد. دستگاه های مورد استفاده، اقلام مصرفی برای مونتاژ، نحوه جایگذاری قطعات و....