انواع درب پارکینگ

 درب فلزی پارکینگ و تاثیرات آن بر ساختمان:

درب پارکینگ فلزی در ظاهر نمای خارجی ساختمان تاثیرگذار میباشد و برای زیبا و مدرن شدن ساختمان توجه به این موضوع حیاتی می باشد .  بهتر است درب پارکـینگ خود را با درب نفررو ساختمان ست بکنید. از طرفی دیگر درب های پارکـینگ در طول روز بارها باز و بسته می شوند و در معرض نور خورشید و آلودگی های هوا قرار میگیرند. بنابراین باید از کیفیت بالایی در نحوه رنگ آمیزی و استفاده از ابزار و یراق آلات قوی مانند لولای بلبرینگی برخوردار باشند. امنیت نیز دیگر مساله مهم می باشد که انواع درب پارکینگ همواره باید تضمین کننده آن باشند ، درب پارکیـنگ زیر سقفی و انواع درب پارکینگ ریلی وجود دارند که با توجه به شکل و طراحی آن یک نردبان طبیعی تلقی شده و عبور از روی درب پارکیـنگ را بسیار ساده میکند .در این مطلب تمرکز ما بر این موضوع می باشد که شما را با انواع درب پارکـینگ از لحاظ مدل و متریال سازنده و نوع ساخـت این نوع درب  آشنا کنیم.

  1. درب پارکینگ,درب ورودی ,درب فلزی,درب آهنی,درب ساختمان,درب شیک,درب مدرن,درب زیبا,درب شیک,درب باغ,قیمت درب آهنی,درفلزی,درب ورودی ,درب نفرو

انواع درب پارکـینگ:

درب پارکینـگ ریلی :

اگـر فضای پارکـینگ شما زیاد نمی باشد و یا معماری آن به گونه ای می باشد که درب باید بر روی سراشیبی قرار بگیرد، گزینه ی مناسب برای شما درب پارکـینگ ریلی است. درب های ریلی نیاز به فضای بزرگی برای باز و بسته شدن ندارند. این نوع درب ها به راحتی و به صورت چپ به راست و بالعکس باز و بسته می شوند. اپراتور درب ریـلی به گونه ای عمل کرده که درب به صورت کشویی بر روی یک ریل می لغزد. برای باز و بسته شدن درب پارکینگ ریلی ، شما به وسایلی همانند ریموت یا تلفن همراه نیاز خواهید داشت.

درب پارکـینگ لولایی:

درب پارکـینگ لولایی که این روزها تقریبا تمامی آنها به صورت اتوماتیک ساخته می شوند، جزو محصولات پر فروش محسوب می شوند. نام دیگر این محصولات درب بازویی میباشد. عملکرد درب لولایی اتوماتیک که درب پارکینگها قرار داده می گردد به این صورت می باشد که به دو کناره لولا شده و با چرخیدن حول محور لولایی به سمت داخل یا خارج باز و بسته می شود. درب های پارکینگ اتوماتیک لولایی خود به دو دسته تک لنگه و دو لنگه تقسیم می شوند. با توجه به عرض در نظر گرفته شده برای درب پارکـینگ و ویژگی های مدنظر شما می توانید یکی از این دو نوع درب های لولایی را برای پارکینگ خود انتخاب نمایید. این درب ها در طرح ها، رنگ ها و جنس های مختلف ساخته میشوند. قیمت درب های لولایی هم بسته به متریال به کار رفته در آنها متنوع است.

درب پارکینگ فلزی:

درب پارکـینگ فلزی یکی از رایج ترین نوع درب های پارکـینگ می باشد که در اغلب ساختمان ها می بینیم.مدل درب پارکیـنگ جنوبی ،مدل درب تک لنگه پارکینگ شمالی اکثر این درب های پارکینگ به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند. درب های فلزی رایج در این خصوص معمولا از جنس آهن، آلومینیوم و یا فولاد است. در خصوص این درب ها این مساله وجود دارد که اگر بر روی آنها ضد زنگ و رنگ بخورد از کیفیت، دوام و استحکام بی نظیری برخوردار میشوند و امنیت بالایی را تضمین می کنند.مدل های جدید درب پارکینگ فلزی را میتوان درب پارکینگ فرفورژه که نسل جدید درب های لوکس و زیبا می باشد را نام برد .

    1. درب پارکینگ,درب ورودی ,درب فلزی,درب آهنی,درب ساختمان,درب شیک,درب مدرن,درب زیبا,درب شیک,درب باغ,قیمت درب آهنی,درفلزی,درب ورودی ,درب نفرو

درب پارکینگ فرفورژه:

زیبایی خیره کننده محصولات فرفورژه ایرانی سبب شده است تا استفاده از آنها در صنایع ساختمانی از جمله درب  ، درب ورودی پارکینگ ، درب فرفورژه پارکینگ، درب ورودی ساختمان فلزی با فرفورژه ،انواع مدل درب فلزی پارکینگ منزل و پنجره ها مورد استقبال خوبی قرار گیرد.درب ترک از بارزترین درب های فرفورژه است . درب ورودی پارکینگ ساختمان فرفورژه با ظاهر شیک و خاصی که دارد برای انواع اقسام ساختمان ها با سبک های معماری متفاوت مناسب می باشند.

درب پارکینگ,درب ورودی ,درب فلزی,درب آهنی,درب ساختمان,درب شیک,درب مدرن,درب زیبا,درب شیک,درب باغ,قیمت درب آهنی,درفلزی,درب ورودی ,درب نفرو

درب پارکیـنگ کد۲۳۵۶

درب پارکینگ کد۲۲۴۵

درب پارکینگ کد۲۳۷۷

درب پارکینگ کد۲۲۰۳

درب پارکینگ کد۲۲۵۳

درب پارکیـنگ کد۲۲۵۷

درب پارکینـگ کد۲۴۹۶

درب پارکینــگ کد۲۴۹۱

درب پارکـینگ کد۲۴۸۰

درب پارکـینگ کد۲۴۸۱

درب پارکینگ کد۲۴۸۳

درب پارکـینگ کد۲۴۹۴

درب پارکـینگ کد۲۳۵۶

درب پارکـینگ کد۲۴۳۱

درب پارکـینگ کد۲۴۰۷

درب پارکینگ کد۲۳۹۲

درب پارکینگ کد۲۳۴۷

درب پارکینگ کد۲۳۴۹

درب پارکینـگ کد۲۲۳۰

درب پارکینگ کد۲۴۶۷

درب پارکینگ کد۲۲۵۴

درب پارکینگ کد۲۲۵۹

درب پارکینـگ کد۲۴۷۱

درب پارکینگ کد۲۴۷۵

درب پارکینگ کد۲۴۷۳

درب پارکینـگ کد۲۴۷۸

درب پارکینگ کد۲۴۷۹

درب پارکینگ کد۲۴۹۱

درب پارکیـنگ کد۲۴۹۵

درب پارکینگ کد۲۲۴۵

درب پارکینگ کد۲۳۷۷

درب پارکینگ کد۲۳۲۷

درب پارکیـنگ کد۲۴۹۵

درب پارکینگ کد۲۲۴۵

درب پارکینگ کد۲۳۷۷

درب پارکینگ کد۲۳۲۷