درب فلزی کیا فلز

درب فلزی _کیافلز

درمجموعه گروه صنعتی افشارکیا کلیه درب های فلزی ائم از درب  پارکینگ (مدرن،کلاسیک)درب ویلاو باغ،درب  اپارتمان،درب حیاط(شمالی و جنوبی)در طرح و ابعاد متنوع از  قابلیت سفارش سازی برخودار است وتمامی سفارشات طبق نیاز وسلیقه خریدار عزیز انجام میپذیرد.

و همچنین علاوه بر طرح های موجود،با طراحی مهندسین مجموعه هرگونه طرح نتزاعی و گرافیکی موردنظر مشتری قابل ساخت و اجرا می باشد.ابعاد و رنگ بندی درب های طبق سلیقه مشتری انجام می پذیرد.

درب ورودی فلزی منزل و درب حیاط پارکینگ

برای کارفرمایان و عموم مردم از گذشته تا به امروز از اهمیت والایی برخوردار بوده است. به طور کلی ، درب  حیاط ، محل ورود و خروج به منزل است ، بنابراین اولین دیزاینی که توجه هر بیننده ای را در کوچه و خیابان به خودش معطوف می کند معمولا درب ورودی  منزل و یا درب  حیاط پارکینگ است. در این بخش قصد داریم  ایدهای شیک و جذاب در خصوص طراحی درب  حیاط منزل و پارکینگ خدمت شما همراهان گرامی  معرفی کنیم. مدل های انتخابی تماما قابلیت اجرا و ساخت دارند و می توانید اجرای این قبیل از درب های ساختمانی را به اهالی فن “درب ساز” بسپارید

– مدل درب حیاط یا پارکینگ چطور باشه ؟

دو نکته مهم در انتخاب مدل درب حیاط و پاکینگ قابل ذکر است : ۱- درب پارکینگ و حیاط را بر اساس سبک نمای ساختمان انتخاب کنید. برای مثال برای نمای مدرن ، درب مدرن و برای نمای کلاسیک ، درب کلاسیک انتخاب کنید . ۲- امنیت درب   را جزء ملاک های طراحی و خرید قرآر دهید .

– استاندارد طول و عرض درب  حیاط و پارکینگ چقدر است ؟

در بسیاری از موارد درب حیاط و پارکینگ دارای یک کاربری مشترک هستند . بنابراین عرض مفید درب ورودی در پارکینگ های بزرگ حداقل ۶ متر و در پارکینگ های متوسط و کوچک حداقل ۳ متر می باشد . ارتفاع درب نیز حداقل ۲۱۰ سانتی متر است .

– رنگ  حیاط رو چی بزنم ؟!

قبل از هرگونه رنگ آمیزی درب حیاط به ترکیب “رنگ نمای ساختمان” خود توجه کنید و در نهایت رنگی را انتخاب کنید که با نمای ساختمان شما ، همخوانی داشته باشد . استفاده بیش از ۲ رنگ در رنگ آمیزی درب ، پیشنهاد نمی شود . همچنین بهترین فصل برای رنگ آمیزی درب  ، فصل تابستان و یا روزهایی است که هوا ، گرم و بدون گرد و خاک است!

درب های پرفروش کیافلز

درب های مدل پارکینگی

درب های مدل فرفورژه

درب های مدل cnc
درب های مدل نفررو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *